Získajte nových zákazníkov ihneď bez rizika!

Ste stolárska firma alebo výrobca nábytku hľadajúci nových zákazníkov, možnosti ďalšieho rastu firmy alebo riešite naplnenie voľných výrobných kapacít? Viete ponúknuť porez a hranovanie drevotriesky (alebo iného veľkoplošného materiálu), posuvné dvere pre vstavané skrine a iné stolárske výrobky, polotovary či služby?

Ponúkame vám príležitosť ako zvýšiť svoje predaje bez zbytočného rizika a bez akýchkoľvek počiatočných nákladov. Portál Drevotrieska.com je líder v on-line predaji nábytkových dielcov (porez a hranovanie drevotriesky) a polotovarov pre domáceho majstra a hľadá regionálnych partnerov. Pridajte sa k nám a získajte nových zákazníkov ihneď!


Garantujeme vám:

Zvýšenie zisku, bez zbytočných nákladov a rizika

Internet je nevyčerpateľným zdrojom zákazníkov. Zaradením do nášho provízneho programu, získate prístup k reálnym kupujúcim, ktorí hľadajú presne to, čo ponúkate.

Voľnú ruku v cenovej politike

Je iba na vás, aké ceny pre zákazníkov si zvolíte.

Jednoduché a rýchle spracovanie objednávok

Medzi vami a zákazníkmi nemusí prebiehať žiadna zbytočná komunikácia. Tú vybavíme my. Vytvorenú objednávku príjmeme, spracujeme a okamžite odošleme vám, aby ste ju mohli vybaviť.

Férová spolupráca

Dôvera a transparentnosť je základom nášho biznisu. Zmluvy sú prehľadné, bez skrytých rizík a odstavcov s malými písmenkami. Vaše otázky zodpovieme a všetko radi vysvetlíme. Sme zvyknutí, že chlapské slovo a podanie rúk vždy platí!

Reklama zadarmo

Portál Drevotrieska.com využíva klasické reklamné kanály v médiách. Propagovaním našej stránky zviditeľníme aj vás. Získate zákazníkov bez toho, aby ste do drahej reklamy investovali svoje peniaze.

Zvýšenie dôveryhodnosti

Zakladáme si na tom, že spolupracujeme len s poctivými predajcami. A naši zákazníci to vedia. Ak vás zaradíme do našej ponuky, automaticky vás budú považovať za dôveryhodného partnera pre obchod.

Pomoc pri riešení problémov

Ponúkame naše skúsenosti s on-line predajom. Ak sa vyskytnú akékoľvek problémy vo vzťahu so zákazníkmi, ochotne a zadarmo ich pomôžeme vyriešiť. Poradíme vám so všetkým.


Pokiaľ sa chcete stať našim partnerom, zaregistrujte sa hneď teraz!

Ešte váhate?

Prečítajte si náš Manuál pre obchodných partnerov. Nič v ňom neskrývame. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú transparentné a férové.

Stránka používa cookies. Pokračovaním prezerania týchto stránok súhlasíš s používaním súborov cookies.

 • Zimná odstávka 2018

  2018-11-06 15:47:27

  Zimná odstávka 2018 - vzhľadom na blížiace sa sviatky budeme mať od 22.12.2018 do 6.1.2019 (vrátane) zimnú odstávku. Príjem objednávok (vrátane zálohovej platby), ktoré majú byť zrealizované ešte v tomto roku, preto uzatvárame vo štvrtok 6.12.2018 (vyhradzujeme si tento dátum v závislosti od objemu prijatých objednávok presúvať). Objednávky prijaté po uvedenom dátume začneme vybavovať až v pondelok 7.1.2019 a to v poradí ich doručenia.

  Preto ak si chceš vyrobiť vstavanú skriňu svojpomocne ešte tento rok, tak šup šup neváhaj :)

 • Výhercom sa stal...

  2018-08-22 18:24:36

  Skrutkovač FESTOOL TXS získal zákazník s objednávkou 201808041. Gratulujeme, výhru dovezieme spolu s materiálom.

Archív noviniek >>